Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Privát strand Strand hozzáférés | Spa és relaxáció Szolárium | Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 8 fő befogadására alkalmas 4 hálószobás Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta Mar del Plata van magán úszómedence, szolárium, hogy fokozzák a vendégek kikapcsolódását.
Az Aquopolis egy 3 km-es távolságra, a Reserva Forestal Bosque Peralta Ramos pedig autóval körülbelül 10 percnyi vezetésre található a Mar del Plata városi villától. Az 1 fürdőszobás villa autóval 15 percre található az olyan kegyhelyektől, mint az Our Lady of Lourdes Grotto.
Az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta egy bidével és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik.
A Mar del Plata városi ingatlan magába foglal étkezőt elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel. A villától szomszédságában van a Heladeria Alpina, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Bosque Peralta Ramos1620 km
- Punta Mogotes Lighthouses1821 km
- Faro Punta Mogotes1811 km
- Helena Beach1575 km
- Barrio Alfar635 km
- La Juana Beach1424 km
- Arena tengerpart1459 km
- Peralta Ramos Woods982 km
- Repülőterek
- Astor Piazzolla nemzetkozi repuloter23 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kandalló
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napozóterasz
- Kert
- Szabadidős/TV szoba
- Szolárium
Szolgáltatások
- Takarítás
- Mosoda
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta milyen messze van az Astor Piazzolla nemzetkozi repülőtértől?
Az Astor Piazzolla nemzetkozi repülőtér és az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta között 25 km távolság van. - ❓
Medence elérhető az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta kínálatából?
Igen, az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta?
Az Ideal Casa De 2 Pisos Con Quincho Y Pileta 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
Ez a nyaraló elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt felszerelt konyhát kínál. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Mar del Plata nevezetességei közé tartozik a Balneario Marbella Mar del Plata és a Punta Mogotes Lighthouses, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Bosque Peralta Ramos (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.